Siyaset

Ali Yıldırım Sezer yeniden aday olacak mı?

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Büyük Doğu ve Necip Fazıl Kısa kürek Sempozyumu öncesinde önemli açıklamalarda bulundu

18 Eylül 2023 Saat: 20:02
Ali Yıldırım Sezer yeniden aday olacak mı?
Ali Yıldırım Sezer yeniden aday olacak mı?

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen belediye başkan aday adaylığı için görevinden istifa etmişti. Bu soru Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e soruldu. Sezer konuyla ilgili şunları kaydetti : İlçe Başkanımız la 4 yıl beraber çalıştık, güzel işler yaptığımızı düşünüyorum. İlçe başkanımızın belediye başkan aday adayı olması son derece doğaldır. Bana da kendisi aday adayı olacağını söyledi, bende olgunlukla karşıladım.

BELEDİYE BAŞKANI POTANSİYEL ADAYDIR

Göreve geldiğimizden bugüne kadar zaman çok çabuk geçti. Kamuoyu ve yerel yönetimler ilgili kitapçığımız vardı. Orada da yazdığı gibi tek günümüzü bile boş geçirmedik. Ancak süreç başlamadığı için konuşmak için çok erken. Mevcut belediye başkanı da şu anki süreçte potansiyel adaydır. Mevcut belediye başkanı olarak bende şu an için belediye başkan aday adayıyım.

“TEŞKİLATLARLA ARAM İYİ”

Benim teşkilatlarla aram iyi ama herkes herkesle can ciğer olacak diye bir şey yok. Anketler iyi olurken bunu ben iyi sahaya çıktığımızda her gün en az 2-3 bin kişiyle oluyoruz. O desteği aldığımızın çoğunluğu zaten bizim partilimiz. Teşkilatlanmayla ilgili benim sonucum pozitif hem de çok pozitif”

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız