Güncel

"Canilik!"

Kartepeli hayvan sever Esra Ersoy'un iddialarına göre İzmit Gökçeören Köyü yakınlarında bakımını yaptıkları yeni doğum yapmış bir köpeğin iki yavrusu çalındı ve bir gözü kör edildi.

20 Şubat 2021 Saat: 13:10
Canilik!
"Canilik!"

Gün geçmiyor ki insanoğlunun caniliği gün yüzüne çıkmasın. Kendi dünyalarında bulamadıkları mutluluğu hayvanlara uyguladıkları işkencede mutlu olmaya çalışan sadist ruhlu insanlar yine masum bir cana koymaya çalıştılar. İzmitli hayvan severler tarafından Gökçeören Köyü yakınlarında sahipsiz köpeklerin bakımını yaparak beslediklerini söyleyen kartepeli hayvan sever Esra Ersoy şunları söyledi;

 "İKİ YAVRUSUNU ÇALDILAR"

“Bizler hayvan severler olarak sokaktaki canlara karsı insanların duyarlı olmasını istiyoruz. Şehirde köpekleri istemiyorlar köylerde zor kış şartlarında bakımları yapılmaya çalışılıyor. Bizlerde Gökçeören Köyü yakınlarında köpeklerimize bakıyorduk. Doğum yapan köpeğin yavrularını sahiplenmek isteyenlere verdik. İki yavrumuz 1 gün arala çalındı. Anneyi acımasızca yaraladılar. Kimin yaptığını bilmiyoruz.

 "BİR GÖZÜ KÖR OLDU"

Köye kaçan köpeklerimizi bulup tedavisini üstlendik. Canice yapılan bu saldırıyı kınıyorum. Köpeğimizin bir gözü kör oldu. Kurtulamadı. Derin üzüntü içindeyiz. Şuanda tedavi altında bu canımız. Enfeksiyonu bitince ameliyat olacak. Canice köpeği yaralayanın yetkililerce bulunup gereken ceza verilmesini arzu etmekteyiz. Kocaeli Büyükşehir, İzmit ve Kartepe Belediyelerimize hayvanlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederiz.”

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız