Güncel

Davutoğlu’dan İzmitli Kadın yöneticilere övgü

Gelecek Partisi Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen iki günlük programaKocaeli’den İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Yeşil ile ilçe başkan yardımcısı Yelda Atar katıldı

6 Haziran 2024 Saat: 15:33
Davutoğlu’dan İzmitli Kadın yöneticilere övgü
Davutoğlu’dan İzmitli Kadın yöneticilere övgü

Gelecek Partisi Kadın Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ tarafından genel merkezde tanışma, kaynaşma amaçlı düzenlenen iki günlük programa; İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Yeşil ve İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Yelda Atar katıldı. Ülkenin her köşesinden gelen kadınlar birbirleriyle tanışırken, yeni dönem için yol haritası belirlediler. Genel merkezde kadınlarla bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Kocaeli’den katılan Esra Yeşil ve Yelda Atar ile bir süre sohbet etti. Partinin kuruluşundan bu yana geçen 4.5 yıllık süreçte aralıksız olarak görev yapan Esra Yeşil’in kendilerinde ayrı bir yeri olduğunu belirtti.

İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Yelda Atar’ın da katıldığı partisine büyük bir aidiyet duyarak tüm zamanını ayırdığını vurgulayan Davutoğlu, İzmit’ten giden iki yöneticiye teşekkür belgesi verdi. Toplantılarda kendisini tanıtan Kadın Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ da göreve yeni atandığını hatırlatarak, bu tür programları ayda bir tekrarlamayı arzu ettiklerini ifade etti. Anıtkabiri ziyaret eden heyet, gurup toplantısı ve TBMM’de genel kurulu da takip etti. Milletvekillerini de ziyaret eden Yeşil ile Atar, Milletvekili Doğan Demir’e gösterdiği yakın ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız