Güncel

"Derince için!"

DEVA Partisi Derince İlçe Başkanı Zeynep Sudan Kocaeli Şehir Tv’ye konuştu. Derince için projelerini dile getiren Sudan, “İktidar değiliz ama Derince’ye hizmet etmek görevimiz” ifadelerini kullandı.

19 Şubat 2021 Saat: 16:05
Derince için!
"Derince için!"

Ata Baran SANCAR

Derince için projelerini dile getiren Başkan Sudan, “Derince için çok fazla projelerimiz var. Biz ara ara dönemlerde projelerimizi duyuracağız. Geldiğimizden beri 5 aylık süreçte geziyoruz ve halkı dinliyoruz. STK’ları, esnafı, kurum ve kuruluşları dolaştık. Derince ile ilgili aldığımız geri dönüşler doğrultusunda hareket ediyoruz. Biz şu anda dinleme aşamasındayız. Sorunları dinliyor ve toplantılarımızda o eksiklikler için projeler geliştiriyoruz.

“PROJEYİ KİMİN YAPTIĞI DEĞİL, KİMİN FAYDALANACAĞI ÖNEMLİDİR”

Biz iktidar partisi değiliz. Herhangi bir belediyeye sahip değiliz. Ancak bu konumda bulunduğumuz süre boyunca Derince’ye ne kadar iyi hizmet edersek bizim için o kadar iyidir. Bizim için projeleri kimin yaptığı değil, o projelerden kimiz faydalanacağı önemli. Biz eksik gördüğümüz konuları ilan ediyoruz, bunu belediyede yapabilir. Ortakta yapabiliriz, iş birliğinde de bulunabiliriz. Derince halkının menfaatine olacak her türlü ortak paydada buluşmaya hazırız.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız