sol3
sol4
sağ2
sağ4

Güncel

EMEK ÇOK ÖNEMLİ

Kocaeli KESK Şubeler Platformu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

19 Mayıs 2019 Saat: 02:08
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 112 kez okunmuştur

EMEK ÇOK ÖNEMLİ
EMEK ÇOK ÖNEMLİ

Kocaeli KESK Şubeler Platformu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette BES Genel Merkez yöneticileri Özlem Yılmaz Yaser ve Şenol Yüksel, Tüm Bel Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş, Eğitim Sen Şube Başkanı Hicran Turan, BES Şube Başkanı Gülizar Ateş, BES Şube Sekreterleri Yeliz Yılmaz Karstarlı ve Kamil Yüce, Yapı-Yol Sen Şube Başkanı Ethem Kartal, Yapı-Yol Sen Şube Sekreteri Ali Karaman, Yapı-Yol Sen ile SES Şube Başkanı Gökhan Bektaş yer aldılar.

 

MUTLU OLDUK

 

Tüm Bel Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş ziyarette yaptığı açıklamada “gerek hukukçu, gerek siyasi, gerek milletvekili kimliğiyle her zaman emekçinin yanında olmuş, emek sorunlarıyla en yakından ilgilenmiş, sendikalara kuvvetli bir istişaresi olan İzmit Belediye Başkanımıza, hem mutluluğumuzu ifade etmek, hem de başarılar dilemek için ziyaret ettik. Emek sorunlarıyla ilgili tüm mücadelemizi bundan sonra da kendisiyle değerlendirip, çözüm içim çalışacağız” dedi.

 

EMEK ÇOK ÖNEMLİ

 

Ziyaret ve güzel dilekleri için konuklarına teşekkür eden Başkan Hürriyet de “emeğin hak ettiği değeri bulması adına yapılan her çalışma ve bu anlamda ortaya koyulan dayanışma çok kıymetlidir. Emeklerin her zaman hak etiği değeri, layığını bulmasını umut ediyorum. Çünkü yapılan çalışmalar çok değerli. Kent adına tüm sendikacı arkadaşlara yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Kocaeli KESK Şubeler Platformu, ziyarette çiçek yerine İzmit Belediye Başkanının adına masraflarını üstlendikleri işkence gören sokak kedisi Opak için hazırlanan plaketi hediye ettiler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Bizim Şehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız