Güncel

EMŞAV Kocaeli gazilerimizin yanında

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Şehit Gazi STK buluşmasına katılan EMŞAV Kocaeli Şube Başkanı Alpay Çakırcı, gazileri yalnız bırakmadı

1 Eylül 2022 Saat: 19:01
EMŞAV Kocaeli gazilerimizin yanında
EMŞAV Kocaeli gazilerimizin yanında

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, gazilere ve ailelerine vapur gezisi düzenledi. Bu anlamlı etkinliğe Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, EMŞAV (Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri  Vakfı ) Kocaeli Şube Başkanı Alpay Çakırcı, Çanakkale Şehitleri ve İstiklal Gazileri Varisleri Genel Merkez Başkan Yardımcısı Kerim Yaman ile İzmit Şube Başkanı İsmail Kahraman, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şubesi Başkan Yardımcısı Ali Paşa Ay, gaziler ve aileleri katıldı. Körfez turuna katılan gaziler kendilerine sunulan yemekleri afiyetle yerken, bando takımın eşliğinde söylenen marşlarla keyifli dakikalar yaşadı.

ALPAY ÇAKIRCI TEŞEKKÜR ETTİ

30 Ağustos Zafer Bayramı Şehit Gazi STK buluşmasına katılan EMŞAV Kocaeli Şube Başkanı Alpay Çakırcı, 2 saat süren vapur gezisinde gazilerle ve aileleriyle sohbet etti. Çakırcı, “ 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını, bu büyük zaferin gururunu yaşatan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Bu anlamlı günde şehit ve gazilerimizi buluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne, bize ve gazilerimize yakın ilgi gösteren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak ile organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız