sol
sol3
sol4
19 koto
sağ2
sağ4

Güncel

GECE GÜNDÜZ

COVID-19 koronavirüse karşı İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri İzmit’in en uğrak noktalarından biri olan ve İzmit’in kalbi olarak nitelendirilen Fethiye Caddesi ile İstiklal Caddesi’ni dezenfekte etti

20 Mart 2020 Saat: 22:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 129 kez okunmuştur

GECE GÜNDÜZ
GECE GÜNDÜZ
Tüm dünyada yayılan ve ülkemizde de etkisini iyice hissettirmeye başlayan COVID-19 koronavirüse karşı İzmit Belediyesinin aldığı tedbir ve önlemler vatandaşın büyük takdirini topluyor. Tüm birimleriyle bütün çalışmalarını koronavirüsle mücadele kapsamında gerçekleştirilen İzmit Belediyesi halkın sağlığını korumak adına yoluna kararlılıkla devam ediyor. 
GECE GÜNDÜZ DEZENFEKTE
24 saat boyunca gece gündüz kavramı gözetmeksizin günün her anı koronavirüse karşı çalışan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri İzmit’in uğrak noktalarından biri olan ve İzmit’in kalbi olarak nitelendirilen Fethiye Caddesi ile İstiklal Caddesi’ni dezenfektan, köpük ve tazyikli suyla birlikte temizleyerek dezenfekte etti. Çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiklerini ifade eden belediye yetkilileri dezenfekte çalışmalarının koronavirüs bitene kadar devam edeceğini belirttiler. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Bizim Şehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız