Güncel

Gölcük Gençliği Enes Doğaner'e emanet

Yeniden refah partisi Gölcük gençlik kolları başkanlığı’na Enes Doğaner atandı. Yeniden refah partisi Gölcük gençlik kolları başkanı olarak atanan Enes Doğaner’e görevi Gölcük ilçe başkanı Mustafa Bayazıt tarafından tevdi ed

15 Eylül 2020 Saat: 15:34
Gölcük Gençliği Enes Doğanere emanet
Gölcük Gençliği Enes Doğaner'e emanet

Yeniden refah partisi Gölcük ilçe başkanlığına atandıktan sonra yeni yönetimini oluşturmak için atamalar yapan başkan Bayazıt, Gölcük gençliğini Enes Doğaner’e emanet etti. İlçe binasında gerçekleşen toplantıda, gençlik kolları başkanlığına atanan Enes Doğaner’e atama belgesini takdim eden başkan Bayazıt; ‘’ilçemizin dinamosu olacak gençlik kollarına Enes Doğaner kardeşimiz atanmıştır, kendisine yeni görevinde başarılar diliyor ve bu atamanın genç başkanımızın şahsına, ilçemize ve Gölcük gençliğine hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

"tarihe geçen büyük başarıları tekrardan yaşatmaya geldik"

İlçe başkanı Mustafa Bayazıt’tan sonra söz alan yeni gençlik kolları başkanı Enes Doğaner; "40 yıldır dinmeyen milli görüş sevdasını tüm Gölcük gençliğine aşılamak için elimizden ve yüreğimizden geleni yapacağız’’ dedi. Doğaner, yıllardır milletimizin dilinden düşmeyen 94 ruhunu ve Refah partisinin tarihe geçen büyük başarılarını tekrardan Yeniden refah partimiz çatısı altında hem yaşamaya hem de aziz milletimize yaşatmaya geldik ifadelerini kullandı.


1996 doğumlu olan Enes Doğaner, gazetecilik ve iş adamlığı ile meşguldür.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız