Güncel

Kocaman, Ankara Caddesi’ni yerinde inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Covid-19 önlemlerine kapsamında yavaşlayan yatırımların yeniden hızlandırma talimatı verirken, başlayan çalışmaları yerinde inceledi

17 Mayıs 2020 Saat: 14:36
Kocaman, Ankara Caddesi’ni yerinde inceledi
Kocaman, Ankara Caddesi’ni yerinde inceledi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 önlemleri ve yardımları Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde aralıksız devam ederken, ilçe genelinde yatırımlara bir süre ara verilmişti. Belediye Başkanı Kocaman, yeniden çalışmaların başladığı Ankara Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

AY SONUNDA BİTMESİ PLANLANIYOR

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara Caddesi’nde 400 metre uzunluğunda perde duvar, 400 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde beton yol yapımının yanı sıra havai hat olarak geçen elektriklerin yer altına alınma çalışmaları da tamamlanıyor. Yapılan çalışmaların ay sonuna kadar bitmesi planlanıyor.  

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Ankara Caddesi’nde inceleme sonrasında değerlendirme de bulunan Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman “Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde üst yapı çalışmalarımızda düzenli bir şekilde devam ediyor. D-100'e paralel Ankara Caddesi üzerindeki yol çalışmalarımızı kısa bir süre içerisinde bitirerek araç trafiğine açıyoruz. Kartepemiz genelinde yatırımlarımız Covid-19 önlemleri içerisinde devam edecektir” ifadelerini kullandı.  

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız