sağ2

Güncel

Muhtarlara başarılar diledi

Yerel seçimler sonrasında teşekkür ziyaretlerine başlayan Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, meclis üyeleriyle birlikte muhtarları da ziyaret ederek görevlerine başarılar diledi.

27 Nisan 2019 Saat: 20:32
Muhtarlara başarılar diledi
Muhtarlara başarılar diledi

 

Millet İttifakı'nın Derince Belediye Başkan Adayı olarak yaklaşık 5 aylık başarılı bir seçim süreci geçiren Av. Sertif Gökçe, seçimden hemen sonra başladığı teşekkür ziyaretlerine muhtar ziyaretleriyle devam ediyor. Beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte Mersincik Mahalle Muhtarı Derya Uluç, Deniz Mahallesi. Muhtarı Seçkin Altan, Dumlupınar Mahalle Muhtarı Hayri Çelikkol ve Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Hamiyet Kağıtlı’yı ziyaret eden Gökçe, muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.

 

"ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK"

Derince'de 5 aylık seçim çalışmaları boyunca ilçenin sorun ve ihtiyaçlarından yakından şahit olduklarını belirten Gökçe, bunların çözümü noktasında en büyük sorumluluğun muhtarlara düştüğünü belirterek, şunları ifade etti: "Seçim sonucu ne olursa olsun Derince'nin sorun ve isteklerini dile getirmek noktasında gereken sorumluluğu alacağımızı söylemiştik. Bundan sonra meclis üyesi arkadaşlarımız başta olmak üzere her zaman ilçenin geleceği noktasında çalışmalarımızı, ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.

 

"MEŞAKKATLİ VE ANLAMLI BİR GÖREV"

Siz muhtarlarımıza da Derincemizin ihtiyaçlarına yönelik yapılacak çalışmalarda büyük görevler düşüyor. Almış olduğunuz sorumluluk ve çalışmalarınızın ne kadar meşakkatli olduğunu biliyoruz. Ancak bu görev bir o kadar da anlamlı. Derince, hiçbir zaman yanında olanları, emek verenleri unutmamıştır. Muhtarlarımızın da bu anlamda görevlerinde hiçbir zaman unutulmayacakları ve güzel hatırlanacakları hizmetler sağlayacaklarına inanıyor ve başarılar diliyoruz."

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız