Güncel

Müzeyyen Tan 4.kez aday

Cumhuriyet Halk Partisinin tanınan isimlerinden, eski il yöneticisi ve il başkan yardımcısı, diş doktoru Müzeyyen Topçu Tan, bir kez daha partisinden milletvekili aday adayı oldu

18 Mart 2023 Saat: 17:07
Müzeyyen Tan 4.kez aday
Müzeyyen Tan 4.kez aday

Aday adaylığı işlemlerini tamamlayan Müzeyyen Topçu Tan konu ilgili bir basın açıklaması yaptı. Tan açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"MERHABA"

Demokrasi için, özgürlük için, eşitlik için, adalet için canla başla verilen onurlu mücadelenin içinde olan;
Yalansız, çıkarsız, beklentisiz; doğaya, insana, hayvana saygı duyan;
Emekçi, köylü, ev hanımı, bilim insanı; yaşlı, genç, kadın arkadaşlarım, MERHABA!

"ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ"

İnsanın insana kulluk etmediği, demokratik, laik, özgür bir ülke için;
Savaşların, sömürünün olmadığı, insanların insanca yaşadığı bir Dünya için,
“14 Mayıs 2023’ te” yapılacak Genel Seçim’de KOCAELİ Milletvekili Adaylığı için mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi'ne başvurumu yaptım.
Değerli Arkadaşlar, Cumhuriyet ilke ve değerlerinin yok edilmeye çalışıldığı; eğitimin, ekonominin ağır hasarlar aldığı, ayrıca pandeminin ve depremlerin yarattığı insani, maddi, psikolojik yıkımlarla uğraştığımız bu zor günlerde; Cumhuriyet Halk Partisi'ne ve bizlere her zamankinden daha fazla görev düşüyor. Bu bilinçle uzun zamandır demokratik, laik, özgür bir Türkiye için verdiğim mücadeleyi, siz değerli yol arkadaşlarımla daha da büyütmek, halkın iktidarını gerçekleştirmek için “Milletvekili Aday Adayı”yım.
Çıktığım bu onurlu yolda, Atatürk İlke ve Devrimleri sayesinde sahip olduğum mesleğimde edindiğim tecrübemi, Sivil Toplum Kuruluşları ve partimizin her kademesinde aldığım görevleri, Çevre ve

"SEVGİ VE SAYGILARIMLA"

Sağlık konusundaki çalışmalarımı; evrensel hukuku ve ileri demokrasiyi savunan Cumhuriyet Halk Partisi'nin Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde devam ettirmek, daha fazla insanın hayatında fark yaratmak istiyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle bir Diş Hekimi, bir kadın, bir eş, bir anne olarak; yeniden inşa edeceğimiz:
"Tam Bağımsız ve Demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nde çocuklarımıza, torunlarımıza aydınlık yarınlar bırakmak için desteklerinizi bekliyorum.
En içten sevgi ve saygılarımla!

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız