sağ2

Güncel

Ordumuzun yanındıyız

Kocaeli Girişimci İşadamları Derneği, Kocaeli Jandarma Alay Komutanı’nı ziyaret ederek Barış Pınarı Harekatına destek vererek, Mehmetçiğe başarılar diledi

16 Ekim 2019 Saat: 19:50
Ordumuzun yanındıyız
Ordumuzun yanındıyız

İlimizde kurulu bulunan Kocaeli Girişimci İşadamları Derneği (KOGİAD) geçtiğimiz hafta Suriye’nin kuzeyine başlayan ve Türk askerinin destan yazdığı Barış Pınarı Harekatı nedeniyle İl Jandarma Alay Komutanı Albay Osman Aslan’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Aydın Burgul, yönetim kurulu üyeleri Yakup Ayvenli, Orçun Demir, Nejat Aydoğan ile Mustafa Şahin, Yusuf Burgul, Muzaffer Durmuş, Akif Kardeş, Sadettin Ataş, Şahin Özen ve Mehmet Akif Bolat’dan oluşan KOGİAD heyeti Albay Aslan’ın şahsında Mehmetçiğe başarılar diledi.
HER TÜRK ASKER DOĞAR
Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Burgul, “Barış Pınarı Harekatıyla ilgili dernek yönetimi ve üyeleri olarak gönülden desteğimizi sunmak ve başarılar dilemek istedik. Bizim için her Türk asker doğar. Bugün hepimiz gönüllü olarak askere gitmeye daima hazırız. Türk ordusu dünyada barışın teminatıdır. Barış Pınarı Harekatı’nı kesinlikle başarıyla biteceğine inanıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifalar diliyoruz” şeklinde konuştu.
OBÜS TANK MAKETİNİ HEDİYE ETTİ
Alay Komutanı Osman Aslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Hepinizden Allah razı olsun. Ordumuz bizim gözbebeğimizdir. Bir ordu mensubu olarak özellikle belirtiyorum ki, biz ordu milletiz. Ordu olmazsa millet, millet olmazsa ordu olmaz. Çocuklarımız başarıdan başarıya koşuyorsa emin olun milletimizin, sizlerin desteğiyle koşuyor. Moral verdiniz. Selamlarınızı ve desteğinizi inşallah ileteceğim” dedi. KOGİAD Başkanı Burgul ziyaret anısına özel yapılmış bir obüs tank maketini hediye ederken, Albay Aslan ise Burgul’a büyük önder Atatürk’ün Kocatepe’deki siluetini yansıtan bir maket ile karşılık verdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız