koto 30
19 koto

Güncel

Sarıkamışlılar Derneği’nden Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken kendisini ziyaret eden konukları ile istişarelerine de devam ediyor

13 Ocak 2022 Saat: 15:12
Sarıkamışlılar Derneği’nden Ziyaret
Sarıkamışlılar Derneği’nden Ziyaret

2.Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri

Katılımcı yönetim anlayışı gereği istişareye önem veren Başkan Aygün, projelerini hızla hizmete sunarken kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyor. Başkan Aygün bu kapsamda Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır ve MHP İl Başkan Yardımcısı Vedat Akbulut’u konuk etti. Görüşmede Sarıçayır, Başkan Aygün’e 14-16 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek 2. Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri etkinliklerinin davetiyesini takdim etti. Yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinin de gerçekleştiği buluşmada Başkan Aygün, konuklarına nezaketleri için teşekkür etti.

 

Sarıkamışlılar Derneği’nden Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün istişareler kapsamında ikinci konukları Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği Başkanı Burhanettin Özçelik ve yönetim kurulu üyeleri Temel Şentürk, Ümit Orhan, Ahmet Özçelik ve Atilla Doğan oldu. Kars'ta gerçekleşen Sarıkamış Şehitlerimizi Anma Etkinliğine katılarak tekrar ilçeye dönen dernek üyeleri adına teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Özçelik, Başkan Aygün’ün katkısını her zaman yanlarında hissettiklerini ifade etti. Başkan Aygün de derneklerin faaliyetlerini her zaman desteklediklerini belirterek konuklarına nezaketleri için teşekkür etti.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız