sağ2

Güncel

TOLGA HAVUÇ'UN GİRİŞİMLERİYLE...

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden ve spor adamlarından biri olan Tolga Havuç’un girişimleriyle, İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği /ortaklığı ile kaliteli eğitimiyle ışık saçacağı yer belli oldu.

1 Haziran 2020 Saat: 17:25
TOLGA HAVUÇUN GİRİŞİMLERİYLE...
TOLGA HAVUÇ'UN GİRİŞİMLERİYLE...

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden ve spor adamlarından biri olan Tolga Havuç’un girişimleriyle Kocaeli’ne geleceği açıklanan, eğitimde köklü tarihi ile Türkiye’nin markası olan BİL Holding / BİL Koleji /Okullarına ait BİL Çocuk Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği /ortaklığı ile kaliteli eğitimiyle ışık saçacağı yer belli oldu.

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden ve spor adamlarından biri olan Tolga Havuç’un girişimleriyle ilimize gelen ve Kocaeli’nin ilk ve tek Özel Çocuk Üniversitesi projesi İzmit/Bağçeşme bölgesine inşa edilmeye başlandığı açıklandı.

BİL Çocuk Üniversitesi, fiziki yapısı, atölyeleri, bahçe yaşam alanları ve özgün eğitim modeli ile 3-6 yaş arası öğrencilere eğitim verecektir. Okul öncesi eğitiminde inovatif bir eğitim sunmaya hazırlanan BİL Çocuk Üniversitesi, Tuğba HÜLÜR’ ün kurucusu olduğu Günizi Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösteren eğitim binasına BİL Çocuk Üniversitesi standartları revize edilerek devam edecektir. Yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıkları tamamlanması planlanan okulun, BİL Çocuk Üniversitesi fiziki standartları, eğitim materyalleri ve diğergereklilikleri hazırlandıktan sonra 2020-2021 eğitim öğretim dönemine öğrencileri için kapılarını açacaktır.

Kocaeli eğitim camiasında büyük heyecan yaratan BİL Çocuk Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği/ortaklığı ve BİL Holding/ Bil Koleji/Okullarının marka standartlarına uygun öğretmen ve personel kadrosu alımları yapılacaktır, alımlar Bil Holding/BİL Koleji IK destek ekibi tarafından çeşitli mülakatlar ile belirlenecektir.

BİL Çocuk Üniversitesikadrosu (kurucu, müdür, müdür yardımcıları, öğretmen, halkla ilişkiler, hizmetli ve güvenlik) İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile BİL Koleji Öğretmen Akademisi, Liderler Vizyon toplantısı, hizmet içi eğitimler ve seminerler ile alanlarındaki gelişmeleri sürekli takip etmeleri sağlanacaktır.

2020-2021 Eğitim öğretim yılında İzmit/ Bağçeşme’de eğitim vermeye hazırlanan BİL Çocuk Üniversitesi kuruculuğunu ilimizin başarılı eğitim yöneticilerinden ve öğretmenlerinden birisi olan Tuğba HÜLÜR yapacaktır.

Tuğba HÜLÜR Kimdir?

1986 Ankara da doğdu. Ordu Anadolu öğretmen lisesinden 2005 yılında mezun oldu. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden 2009 yılında mezun oldu. 2 yıl mesleki çalışma hayatından sonra 2011-2012 yılları arasında girişimcilik ve işletme yönetimi üzerine eğitimler alarak kreş ve gündüz bakımevi açtı. 2014-2015 yılları arasında kreş ve gündüz bakımevi işletme süreci devam ederken Özel Kız Öğrenci yurdu işletmecisi ve sorumlu müdürü olarak görev yaptı. 2015 yılında anaokulu açtım ve halen hem anaokulu hem de kreş ve gündüz bakımevi olarak kendime ait kurumlarımda kurucu müdürlük görevlerini yürütmektedir. Bu süreç de veli, öğrenci ve çalışan personellerin koordinasyonunda eksik gördüğü konularda birçok eğitim aldı. Okul öncesi ve çocuk gelişimi alanında uzmanlaşmak üzere halen eğitim alıyor. 2018- 2020 yıllarında Atatürk üniversitesi çocuk gelişimi okudu.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

-GİRİŞİMCİLİK -OKUL ÖNCESİ İŞLETMECİLİĞİ VE İŞ GELİŞTİRME -OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ SEMİNERİ -DİĞER ÜLKELERDE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE UYGULAMALARI -İNSAN KAYNAKLARI VE ORGANİZASYON -OKUL ÖNCESİNDE ALTERNATİF EĞİTİM MODELLERİ VE ÇEMBERİN DIŞINA ÇIKMAK.        

-OKUL ÖNCESİ DÖNEMDE IHTIYACI OLAN ÇOCUKLARA TANI KOYMA VE DEĞERLEDİRME

-OKUL ÖNCESİNDE RESIM YORUMLAMA ANALİZİ -OKUL ÖNCESİ MONTESORRİE EĞİTİMİ -UYGULAMALI MONTESORİE EĞİTİMİ -OKUL ÖNCESI REGIO EMİLİO UYGULAMALARI -OKUL ÖNCESI WALDROFF UYGULAMALARI -OKUL ONCESI ORFF EĞİTİMİ -OKUL ÖNCESI DEĞERLER EĞİTİMİ -OKUL ÖNCESİ GELİŞİMSEL MÜZİK AKTİVİTELERİ -KİŞİLİK ENVANTERİ UYGULAMA VE VELİLERLE VE ÇOCUKLARLA İLETİŞİM EĞİTİMİ PRESSCHOOL PRODIGIES(ULUSLARARASI UYGULAYICI EĞİTMENİ)

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız