sol
sol3
sağ2
sağ3
sağ4

Güncel

TÜM TÜRKİYE KARAMÜRSEL GAZOZU İÇECEK

Başkan İsmail Yıldırım’ın, Karamürsel’in kurtuluş gününde Karamürsel Gazozu’nu ilçe halkına hediye etti. Bugün gerçekleştirilen Karamürsel Gazozu’nun lansmanına ilgi oldukça yüksekti.

4 Temmuz 2020 Saat: 13:44
TÜM TÜRKİYE KARAMÜRSEL GAZOZU İÇECEK
TÜM TÜRKİYE KARAMÜRSEL GAZOZU İÇECEK

Karamürsel Gazoz’nun tanıtımı Başkan İsmail Yıldırım başta olmak üzere AK Parti milletvekilleri Emine Zeybek, İlyas Şeker, Cemil Yaman, ilçe kaymakamı Osman Canbaba, ilçe müdürleri, siyasi parti başkanları, dernek başkanları, meclis üyeleri ile ilçe halkının katılımıyla gerçekleşti.  sahilde bulunan Botanik Çay Bahçesi’nin yanında, Bosna Sebili yanındaki alanda gerçekleşen törene geçti. Tören alanı Karamürsel Gazozu fotoğraflarıyla, afişleriyle süslenirken, bir ağaca da Karamürsel Gazozu asıldı

BİR GÜN TÜM TÜRKİYE

Katılımcılar, Başkan Yıldırım’ın, bir tarihi canlandırmasından dolayı oldukça mutluydu. Törende konuşan Başkan Yıldırım, “Karamürsel Gazozu’nu tekrar gün yüzüne çıkarmak istedik. Belediyemizin imkanlarını seferber ederek ilçemize bir marka kazandırdık. Tarihe ve dünyaya mal olmuş Karamürsel sepetimizin yanından Karamürsel Gazozu da çok sevilecek. Bu projeye sahip çıkalım. İnanıyorum ki sadece Karamürsel ve Kocaeli değil, bir gün tüm Türkiye Karamürsel gazozu içecek” dedi.

KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ İÇİN…

Karamürsel Gazozu’nun satışından elde edilecek gelirin kız çocuklarının okutulması için kullanılacağını da müjdeleyen Başkan Yıldırım, “Karamürsel Gazozu’na verilecek destek geleceğin eğitimli annelerine aktarmış olacağız. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz’’ diye konuştu. Başkan Yıldırım, bir sonraki hedefinin ise Karamürsel Gazozu’nun Karamürsel’de üretilmesini sağlayacak bir fabrika kurulması olduğunu da belirtti.

ANKARA'YA GAZOZ GÖTÜRECEKLER

Konuşmanın ardından ilk gazozları protokol üyelerine kendi eliyle ikram eden Yıldırım’ın haklı gururu görülmeye değerdi. Lansmana katılan milletvekilleri Karamürsel Gazozu’nun tanıtımını TBMM’de yapacaklarının sözünü verdi. Milletvekili Cemil Yaman meclise götürmek için 50 koli gazoz satın aldı. Konuşmaların ardından katılımcılara Karamürsel Gazozu ikram edildi. Sıcak yaz günü içilen gazoz katılımcıların içini ferahlık katarken, tadı da çok beğenildi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız