sol3
sol4
sağ2
sağ4

Güncel

Ücretsiz Ve Kaliteli Eğitim

Her yeni eğitim öğretim döneminde büyük ilgiyle karşılaşan Akademi Liselere bu sene de 8 bin öğrenci ön kayıt yaptırdı.

20 Eylül 2019 Saat: 13:26
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 74 kez okunmuştur

Ücretsiz Ve Kaliteli Eğitim
Ücretsiz Ve Kaliteli Eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı, lise ve mezun öğrencilere okula hazırlık ve sosyal eğitim programı adı altında ücretsiz hizmet veren Akademi Liselere yeni dönem için gençlerden yoğun ilgi var. Öğrenciler, bu yıl Akademi Lise’deki ücretsiz eğitim hizmetinden yararlanmak için adeta birbirleriyle yarışırken, Akademi Lise’ye toplamda 8 bin öğrenci ön kayıt yaptırdı.

 

ÜCRETSİZ VE KALİTELİ EĞİTİM

Gençlerin Akademi Lise’ye olan bu ilgisi çok yoğun olurken. Akademi Liseler özellikle son yıllarda ortaya koyduğu ücretsiz ve kaliteli eğitim ile öğrencilerin vazgeçilmez adresi oluyor.

 

KÖRFEZ’E AKADEMİ LİSE

Lise okuyan gençlerin hem derslerinde hem de üniversiteye hazırlıklarında önemli rol oynayan Akademi Lise bu yıl yine İzmit, Gebze, Karamürsel, Kandıra, Dilovası, Kartepe, Gölcük ve Derince şubelerinde faaliyet gösterecek. Akademi Lise bu yıl ilk defa Körfez ilçesinde öğrencilere hizmet vermeye başlayacak.

 

KAYITLAR SONA ERDİ

Akademi Lise için kayıt süresi 13 Eylül Perşembe günü sona erdi. Başvurular, Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www.kocaeli.bel.tr adresi üzerinden gerçekleştirildi. Akademi Lise’deki yeni eğitim dönemi 24 Eylül’de başlayacak.

 

BAŞARILI OLMAK ZORUNDALAR

Öğrencilerin Akademi Lise’ye girmek için ise başvuru yapmaları yeterli olmuyor. Ön kayıtlarını tamamlayan öğrenciler, 13, 14, 15 Eylül tarihlerinde mesaj sistemi ile taraflarına belirtilen saatlerde Akademi Liseler’de sınava girdi. Bu sınavda başarılı olan öğrenciler, Akademi Lise’de eğitim görmeye hak kazanacak.

 

AKADEMİ LİSE ŞUBELERİ

Akademi Liselerden, 9-10-11 ve 12.sınıf ve mezun öğrenciler yararlanabilecek. Başvurularını gerçekleştirip, merkezlerde verilen tüm hizmetler için ayrıca detaylı bilgi almak isteyen veliler ve öğrenciler İzmit, Karamürsel, Kandıra, Dilovası, Kartepe, Gölcük, Gebze ve Derince şubelerine giderek bilgi alabilecek.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Bizim Şehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız