Güncel

Yalçın Eldoğan:İzmit esnafının yüzünü güldüreceğiz

İş insanı Yalçın Eldoğan seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Eldoğan’ın bu kez durağı Esnaf Oda başkanları oldu

3 Ekim 2023 Saat: 22:23
Yalçın Eldoğan:İzmit esnafının yüzünü güldüreceğiz
Yalçın Eldoğan:İzmit esnafının yüzünü güldüreceğiz

2024 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler öncesi bir çok isim aday olup olmama konusunda istişareler yaparken iş insanı Yalçın Eldoğan hem adaylığını ilan etti hem de seçim çalışmalarına start verdi.

PEŞ PEŞE ZİYARETLER

Önceki hafta Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinde geniş katılımlı basın toplantısı düzenleyen ve her soruya cesaretle cevap veren Yalçın Eldoğan, İYİ Partiden aday odayı olacağını fakat ittifakın adayı olmak istediğinin altını çizmişti.  Açıklamaları hafta boyunca İzmit’te konuşulan Eldoğan bir yandan da peş peşe ziyaretler yaptı. Eldoğan’ın bu kez edresi Esnaf Odası başkanları oldu.

ODALARI GEZDİ

Eldoğan sırasıyla, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer’i, Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Kaya’yı, Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar’ı, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’u ve Kocaeli Seyyar Esnafı ve Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar’ı ziyaret etti.

ESNAFIN YÜZÜ GÜLECEK

Yalçın Eldoğan ziyarette yaptığı konuşmada” esnafımızın sıkıntısı büyük, bazı esnaflarımız siftah yapmadan dükkan kapatmak zorunda kalıyor, hatta üzelerek görüyoruz ki İzmit’e mahal olmuş bazı esnaflarımız kepenk kapatıyor. Ne yazık ki bu durum kenti yönetenlerin hiç umurunda değil. Hiç kimse esnafı yok sayamaz, projelerimiz içinde esnaf için ayrı bir çalışma yapıyoruz, siz değerli oda başkanlarımız ile birlikte çalışarak esnafımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.
Eldoğan yapmış olduğu ziyaretlerde oda başkanlarının sorunlarını da dinledi ve yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız