Güncel

YRP: Zeki Aygün’ü kınıyoruz. Özür bekliyoruz!

Yeniden Refah Partisi Derince İlçe Başkanı Samet Özcan, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün partisiyle ilgili açıklamalarına sert yanıt verdi

3 Ekim 2023 Saat: 22:14
YRP: Zeki Aygün’ü kınıyoruz. Özür bekliyoruz!
YRP: Zeki Aygün’ü kınıyoruz. Özür bekliyoruz!

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Özcan şunları söyledi:

“ASLA KABUL ETMİYORUZ”

“Derince Belediye Başkanı Sayın Zeki Aygün Bey’i esefle kınıyorum. Yeniden Refah Partisi’nin almış olduğu oy oranını küçümseyen konuşmasını asla kabul etmiyor, reddediyoruz.
Sayın Başkan matematik bilgisi yok sanırım.
Herkesim tarafından genel seçimlerde kurtarıcı parti olarak ve Milli Görüşün gerçek adresi olduğumuz dile getirilirken Zeki Bey’in bu tarz hesap hataları yapmasına şaşırmadık.

 KOCAELİ’DE ÇOK GÜÇLÜYÜZ”

Yeniden Refah Partisi Derince olarak genel seçimlerde aldığımız oy oranına bakılacak olursa ve bir de Kocaeli genelinde aldığımız oy oranına bakacak olursak bu elbette ki gücümüzü göstermektedir.
Zeki bey demiş ki Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey için Kocaeli’yi örnek gösteriyor. Evet örnek gösteriyor. Çünkü Kocaeli’de çok güçlüyüz. Her ilçesinde güçlüyüz ve bir milletvekili çıkarmış iliz.

“HODRİ MEYDAN”

Hiçbir destek almadan, hiçbir güç olmadan sadece ve sadece bileğimizin hakkıyla çalışarak aldığımız oy oranını sadece 3 ile 5 arası oy deyip küçük göremezsiniz ve yok sayamazsınız. Demişsiniz ki kazanamayacağı yerlerde aday çıkartacaklar. Biz de soruyoruz, neden kazanmayalım? Madem ki kazanamıyoruz, madem ki gücümüz yok, buyurun hodri meydan...
Bu açıklamalar tamamen milli ruh milli irade anlamında siyaseten sınıfta kalmaktır.

“GENEL BAŞKANIM KARAR VERİR”

Benim Genel Başkanım aday çıkartacaksın diyorsa çıkartacağım. Eğer çıkartma diyorsa çıkartmayacağım. Biz milli görüşçüler olarak Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan liderimize inanmış, güvenmiş, davasını bilen bireyleriz.
Bizim kimle ittifak yapıp yapmayacağımıza Genel Başkanımız karar verir. Zeki bey den özür bekliyoruz.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız