Siyaset

Ak Parti'de listeler tamam

Ak Parti'de, 12 ilçenin belediye meclis üyeleri listesini seçim kuruluna teslim edildi. İşte meclis üyesi listeleri

18 Şubat 2019 Saat: 18:17
İşte Ak Parti belediye Meclis listeleri
Ak Parti'de listeler tamam

Büyük bir heyecanla beklenen Ak Parti belediye meclis üyesi listesine son şekli verilerek Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edildi. Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın'ın resmi başvurusunu teslim etti.

İşte ilçe ilçe Ak Parti Belediye Meclis üyesi listeleri:

İşte AKP İzmit'in meclis üyesi adayları:

KONTENJAN

1. Serra Yenice Demirkol
2. Şener İnce
3. Engin Uçar
4. Ersin Alpaslan

MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1. Mustafa Soydabaş
2. Güzin Taştekin
3. Aykut Çağlayan
4. Fikret Hocaoğlu
5. Eşref Ayhan Arpacı
6. Hayrettin Ünlü
7. İbrahim Kılıç
8. Çağlayan Duman
9. Vedat Yoldaş
10. Fatih Özcan
11. Mehmet İlker Kazan
12. Erol Çalışkan
13. Muharrem Tutuş
14. Erkan Aksoy
15. Mehmet Çetin
16. Aysel Demirtaş
17. Engin Duymaz
18. Nazmi Açıkgöz
19. Hüseyin Alyüz
20. Halil Atay
21. Canan Soylu
22. Bülent Cengizhan
23. Recep Hekimci
24. Melek Çeliköz
25. Özlem Gündüz
26. Sezgin Akman
27. Serra Demirtaş
28. İsmail Yıldırım
29. Remzi Sarman
30. Fahri Kazancı
31. Taner Çakırer
32. Gülzade Ülgen
33. Hasan Pancar

AKP Gebze Meclis Üyesi Aday listesi

1- Hasan Soba, 
2- Yaşar Çakmak, 
3 - Güler Şahin Gençay, 
4 - Sertan Tunçel, 
5 - Ayhan Yılmaz, 
6 - Şenay Önder, 
7 - Harun Pembegüllü, 
8 - Selamet Güner, 
9 - Vahip Angur, 
10 - Mustafa Demirhan, 
11 - Nur Şentürk, 
12 - Mehmet Dinç, 
13 - Osman Sezer,
14 - Ahmet Malkoç, 
15 - Sadık Güvenç, 
16 - Ahmet Hüseyinçelebi, 
17 - Vasfiye Aydın, 
18 - Sefa Zengin, 
19 - Abdullah Kahraman, 
20 - Davut Kabaca, 
21 - Sedat Çelik, 
22 - Yasemin Özdemir, 
23 - Muhammet Bıyık, 
24 - Okan Şen, 
25 - Hakan Kalıntaş, 
26 - Ömer Cihan Kavak, 
27 - Gürsoy Zengin, 
28 -Enver Kudu, 
29 - Filiz Alıcı, 
30 - Ufuk Sarı, 
31 - Mustafa Yaylak, 
32 - Ümit Akın, 
33 - Hülya Çamdalı

--------------------

İşte Ak Parti Kartepe’nin meclis listesi;

KONTENJAN

Emine Özdemir

Niyazi Aydın

Murat Soyer

MECLİS LİSTE

Ahmet Özüer

Eda Açıkyol

Enes Aydınlı

Ali Karakaş

Selami Tarakçı

Recep Ubay

Orhan Akyüz

Erol Yılmaz

Faruk Cengizhan

Tahsin Varol

Selçuk Kösemen

Faruk Sarman

Ali Kumru

Ahmet Sağırkaya

Tuğçe Timur

Mahir Tutak

Yüksel Dilek

Recep Topal

Kerem Yılmaz

Fatma Öztaşkın

Hakan Özçelik

Ali Rıza Subaşı

Sedat Bal

Cenk Güngörmüş

Rıdvan Sevimli

Nurullah Onat

Alaattin Kuzgun

------------------

Derince Meclis Üyesi listesi

Kontenjan;

1-Ayşe Şiranun,

2-Abdullah Yıldırım,

3-İsmail Küçük,

Meclis Üyesi Aday Listesi;

İbrahim Şirin,

Hamza Macit

Özhan Kurt

Züleyha Uslu

Nurhan Baytak

Furkan Güngör

Ayhan Aksoy

İbrahim Eren

Kenan Yalçın

Bahattin Çelik

Tayfun Tosun,

İmdat Gülcan

Mustafa Morgül

Alparslan Karabeyoğlu

Halime Gökdemir

Kurtuluş Aytekin

Yasin Kayı

Numan Aksoy

Güven Sedef

İhsan Özmen

Emine Dorak

Reyhan Işık

Serdar Gül,

Gülşen Akbulut,

İsmail Yılmaz

Hasan Korkmaz

Yunus Emre Ayaştı

-----------

İSTE DARICA MECLİS ÜYELERİ

Bülent Koçak

Ahmet Hakan Hocaoğlu

İsmail Ramazanoğlu

Hülya Kodek

Cafer Tayyar Demirdaş

Ayhan Naci Yılmaz

Hakan Kartal

Nuran Kurşun

Fikret Ağbaba (MHP)

Mustafa Çavuş

Halil İbrahim Kocagöz

Melikşah Tosun

Nafız Çığlık

Derya Akbaba

Ahmet Güler

İsrafil Gökburun

Enver Demirci

Adnan Gedikli (MHP)

Ferhat Yılmaz

Nurgül Kahveci Fırtına

Menaf Yorgun

Ersin Erik

Hüseyin Okutan

Önder Baysal

Nazmiye Özuysal

Kazım Güngör

Zeki Duman (MHP)

Erdoğan Tonka

KONTENJAN

Abdullatif Özkan

Hüsamettin Ergül

Cüneyt Şentürk

-----------------

Ak Parti Kandıra Meclis Üyesi Aday listesi;

Kontenjan;

İrfan Kurt,

Selahattin Okan,

Hayri Çelik,

 

Meclis listesi

İsmail Akalın,

İsmail Aysu,

İsmet Güler,

Murat Tonguç,

Zeynep Morgül,

Ömer Bayrakdar,

Ertuğrul Özcan,

Mustafa Kurt,

Bayram Küçükyılmaz,

Nazmiye Ceylan,

Beyhan Şen,

Sertan Kulaç,

Merve Korkmaz,

Hamza Biçer,

Fahri Buruş,

Adem Yaşa,

Resul Ersöz,

Bülent Taşdelen,

Ramazan Kolay,

Nimet Taşçı,

Faik Bal,

Cüneyt Çakır,

İsmail Babür,

Mustafa Altıntaş,

Serkan Öztürk,

Nihat Dilek,

Sıddıka Hande Kaya,

Uğur Vural,

Adem Yağız,

Ekrem Alptürk Yazıcı,

Murat Akbaş,

Mehmet Ateş,

Seydi Cantimor,

Kübra Dönmez,

Ramazan Varol,

Anıl Başaran,

Fatma Nur Bacacı,

Huriye Başol,

Erkan Aydın,

Esma Onkun,

Uğur Yılmaz,

Samet Akyol,

Yasin Yener,

Şaziye Fındık,

Tanzer Kaplan,

Sibel Yıldırımer,

Mükremin Akbaba,

------------

KÖRFEZ MECLİS ÜYESİ LİSTESİ

 

Kontenjan;

Selattin Kabadayıoğlu,

Mete Bilgin,

Murat Gülbiçim,

 

Meclis Üyesi Aday Listesi;

Faruk Denli,

İbrahim Çırpan,

Ertan Peker,

Sinan Barış Kaya,

Canan Mollaoğlu,

Yusuf Eryarsoy,

Ahmet Topuz,

Selami Tanış,

Mehmet Şahin Ergün,

Ayşe Hacet Aşar,

Muzaffer Sayıcı,

Doğan Orak,

Recep Akova,

Volkan Özmen,

Cengiz Öztürk,

Mehmet Sayım,

Kadir Alçık,

Eyüp Öztürk,

Ömer Semih Yurt,

Tuba Erdemir,

Mehmet Ak,

İlhan Kansoy,

Ahmet Çınar,

Özcan Atalay,

Nuran Mert,

Selami Gökkaya,

Bayram Denizci,

Mustafa Akın,

-------

DİLOVASI MECLİS ÜYE ADAYLARI

Kontenjan;

Oğuzhan Artur,

Sinan Yaşar,

 

MECLİS ÜYE ADAYLARI

Adem Çarıkcı,

Mehmet Emin Aktaş,

İcabi Türkel

İbrahim Dursun,

Abdurrahman Tuza,

Burhan Turgut,

Celal Çelik,

İbrahim Karagöz,

Ali Demiray,

Ayten Korkmaz,

Ahmet Kocabay,

Metin Vanto,

Ziyaettin Taşdemir,

-------------

ÇAYIROVA MECLİS ÜYE LİSTESİ
1. Burak Fidan
2. Saadettin Akboğa
3. Fatmanur Çelik
4. Zafer Alkan
5. Seyhan Dünmez
6. Davut Akçay (MHP)
7. Erhan Sarıdede
8. Muhammet Mustafa Demirkıran
9. Behçet Günay
10. Arzu Arslan
11. Abdurrahman Çapan
12. Murat Dinç (MHP)
13. Kadir Kurun
14. Hayati Güveren
15. Fatih Ayyıldız
16. Ali Yüksel
17. Metin Demirci
18. Şahin Ayaz (MHP)
19. Muhsin Ateş
20. Hasan Akan
21. Vedat Özdemir
22. Adem Ersoy
23. Mehmet Toprak
24. Yusuf Kaplan (MHP)
25. Hilal Karasağız
26. Hüseyin Ünler
27. Zafer Uygun
28. Emine Otlu

KONTENJAN
1. Cüneyt Atalay
2. Bekir Bilgiç
3. Halil Halefioğlu

--------------------

 

KARAMÜRSEL ADAY LİSTESİ

Serpil Yılmaz,

Mesut Çetinkaya,

Okan Özdikmen,

Hatice Akkaya,

Hasan Tural,

Selam Açık,

Abdullah Toy,

Mustafa Ünal,

Erdin Bilginç,

Sibel Kahya,

Harun Baykır,

Murat Yasin Taşkan,

Recai Aydın,

Ali Rıza Güreşçi,

Feridun Erturan,

Muzaffer Akdemir,

İlhami Gökkaya,

Hatice Nuray Üste,

Mehmet Kılınç,

Fatih Akyıldız,

Murat Çaylak,

Rıdan Bölgen,

KONTENJAN

Ahmet Utaş,

Burhan Gülbaş,

Ferhat Doğansoy,

----------------------

GÖLCÜK MECLİS ÜYELERİ

1. Berna Abiş 2. Baki Özdemir 3. Mehmet Olhan 4. Muhammet Turan 5. Savaş Toprak (MHP) 6. Sedat Kul 7. Ertuğrul Eren 8. Şevket Kaba 9. İbrahim Kılıç 10. Sayime Yelken 11. Kürşat Çakıroğlu (MHP) 12. İbrahim Uzuner 13. Recep Başkut 14. Mustafa Alkan 15. Mehmet Oğuz Çelebi 16. Fikret Ormancıoğlu 17. Sezai Gökbayrak (MHP) 18. Hüseyin Gencer 19. Hasan Bat 20. Tahir Yüce 21. Serhat Yılmaz 22. Hüseyin Türkay 23. Cengizhan Parlak (MHP) 24. Sibel Erdem 25. Hasan Basri Akman 26. Burhan Kaya

KONTENJAN 1. Ömer Burak Barış 2. Kadir Özdemir 3. Murat Eker

-----------

 

BAŞİSKELE MECLİS LİSTESİ

Hasan Numan Tonka, Nurettin Hoylan, Sadullah Keleş, Serhat Beyazıt, Metin Demir, Muzaffer Can, Şakir Özkaraaslan , Murat Eşdoğan , Melih Özkaraaslan , Adilay Furuncu , Metin Kırcı , Veysel Boyuneğmez , Zeynel Ayaz, Sayim Anlağan,  Ali Değirmenci , Ömer Bayram, Muhammet Sefa Yakut, Yalçın Yılmaz, Sami Uçar, Özgür Serman, Ömer Kozluca,  Nurgül Özkaradeniz,

KONTENJAN

Emre Kahraman, Sema Arat, Zülküf Tanta,

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir #EVDEKAL Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız