Güncel

DDC Makina Sinop'lu STK temsilcilerini ağırladı

Sinoplu STK temsilcileri sanayici Muhammet Öztürk'le bir araya geldi

7 Temmuz 2024 Saat: 18:08
DDC Makina Sinoplu STK temsilcilerini ağırladı
DDC Makina Sinop'lu STK temsilcilerini ağırladı

Aslen Sinoplu olan DDC Grup ve DDC Makina Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk'ü ziyaret eden  STK yöneticileri, hemşerileri Öztürk'ü  sanayi sektöründeki  yatırımlarından dolayı tebrik ettiler.

DDC Grup  Başkanı Muhammet Öztürk'e  nezaket ziyareti gerçekleştiren Sinoplu yöneticiler, hemşerileriyle gurur duyduklarını söylerken , '' Başarıları kısa sürede ülke sınırlarını aşan DDC Makina'nın üretiminden  ve sanayici hemşerimiz Muhammet Öztürk'ün başarılarından gurur duyuyoruz, göğsümüzü kabartıyor. '' dediler.

SİNOPLULAR ÇIKARMA YAPTI

Türkiye'de kağıt havlu türü ürünleri imal eden fabrikaların üretim makinelerini  karşılayan ve ülkemizde iki firmadan biri olan İMES'teki DDC Makina'da, bugün Sinop rüzgarı esti.  İYİ Parti Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Murat Tunç,  Sinop Dernekler Konfederasyonu (SİNKON)  Genel Başkanı Bahattin Demircan , Çayırova Sinoplular Dernek Başkanı Muammer Aydın , Belçika Sin-Tex Yönetim Kurulu Başkanı  Lütfi Özcan  ve Sinoplu iş insanları Bayram Ünal, Zafer Demir ve Ersin Özcan,  DDC Grup'u ziyaret ettiler.

DUYGULANDI, SARILIP TEBRİK ETTİ

DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı  Muhammet Öztürk tarafından  fabrika girişinde karşılanan Sinoplu heyet, DDC Makina'da  üretim aşamalarını incelerken hayranlıklarını gizleyemediler.  Hemşerilerine sıcak ilgi gösteren Öztürk'ün , '' Burada, konfeksiyon temizlik makinası üreten makine imal ediyoruz. Yakında kağıt üretimine geçeceğiz, İzmir'de  üçüncü fabrikamızla kağıt üretimine gireceğiz.  ''  sözleri üzerine, İYİ Parti Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Murat Tunç duygulanarak , Öztürk'e sarılıp  tebrik etti.

ÜÇÜNCÜ FABRİKA KAĞIT ÜRETECEK

İMES'te ihracat ağırlıklı üretim yapan DDC Makina'da hemşerilerine bilgiler veren Öztürk , geçtiğimiz hafta katıldıkları  ve ulusal basına konu oldukları  kağıt endüstrisinin ilk uluslararası  Paper Eurasia Fuarı hakında da bilgilendirmeler yaptı.  Türkiye'nin yerli ve milli makina markası DDC Makina'nın ses getirdiğine dikkat çeken Başkan Öztürk , '' Türkiye'de lider konuma geleceğimizi , Dünya'da da satış ağımızı  genişleteceğimizi düşünüyorum. Bu tür konfeksiyon temizlik makinası yapan Türkiye'de iki fabrika var, birisi biziz.  Ama biz Dünya ile yarışıyoruz, standartlarımız çok yüksek. Ülkemize döviz girdisi sağlamak, ihracat akışıyla  katma değer sağlamak derdindeyiz. '' şeklinde konuştu.

ÖZTÜRK , SİNOP'UN GURURDUR

Sinoplu hemşerilerine  fabrikayı gezdirdikten sonra makam odasında ağırlamaya devam eden Başkan Öztürk'e,  burada hemşerilerinden övgü dolu sözler geldi. Yaklaşık iki saat süren ziyarette '' Sinoplu bir kardeşimizin sanayide böylesi  yatırımlar  yaparak  ülke genelinde başarılı olmasından gurur duyuyoruz. Muhammet Bey'i yakından tanıyoruz. Ağzından çıkanla kalbinde yer alan aynı duygudur. Kendisi Sinop'un gururdur. '' dediler.

SİNOPLU İŞ İNSANLARINA ÇAĞRI

Hemşerilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan Öztürk ise , ayrı ayrı teşekkür ettiği Sinoplu STK temsilcilerine  birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Öztürk,  '' Memleketimizin kültürünü yaşatmak ve yaygınlaştırmak için birlik içinde olmalıyız. Bana bu noktada düşen ne olursa, maddi -manevi kapımız hemşerilerime sonuna kadar  kapımız açık. ''  ifadelerini kullandı. 

Sinoplu DDC Başkanı Öztürk,  Çayırova'da Sinoplu iş insanlarının bir çatı altında toplanması halinde kendisinin dernek lokalinin oluşumuna maddi katkı sunacağını  dile getirerek , belediye meclis üyesi olarak seçilen Murat Tunç'u da tebrik etti. Öztürk , '' Murat Tunç, sosyal ve siyasi yönü  ağır basan,  toplumda karşılığı olan aktif bir hemşerimizdir. Belediye  meclisinde Sinopluların  Çayırova'da sesi olacağına inanıyorum. Yeni görevinden dolayı kutluyorum. '' dedi.

DDC YÖNETİMİ DE KATILDI

DDC Başkanı Öztürk'e ''Sinopspor'' formasını hediye eden Sinopluların gerçekleştirdikleri ziyarette;  DDC Enerji Müdürü ve  Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Öztürk, DDC Reklam Müdürü  ve Yönetim Kurulu Üyesi İsa Çakmak , DDC Satınalma Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Alp Birkan, DDC Grup Hukuk Müşaviri Av. Cem Özdemir  ile Öztürk'ün danışmanı da hazır bulundu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız