Eğitim

İlk defa gerçekleşti

Kocaeli’de ilk kez İnsan Kaynakları zirvesi gerçekleşti. "2018 İnsan Kaynakları Zirvesi"ne, İzmit, Gebze ve çevre ilçelerden oldukça yoğun bir katılım oldu.

3 Mayıs 2018 Saat: 01:18
İlk defa gerçekleşti
İlk defa gerçekleşti

Kocaeli’de ilk kez İnsan Kaynakları zirvesine ev sahipliği yaptı. Alanının tanınmış isimlerinden olan ve İzmit BEMAR Kariyer okulunun eğitmeni ve danışman Serkan Özdemir başkanlığında düzenlenen ve çok sayıda İK sorumlusunun hazır bulunduğu ‘2018 İnsan Kaynakları Zirves Wellborn Otel'de gerçekleştirildi. Zirveye Kocaeli İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, İŞKUR eski İl Müdürü ve 24 Haziran genel seçimleri için Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan Öztekin Kaşukçi, Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya,  İK Üssü Genel Müdürü Prof. Erkan Çifte, danışman Baybars ERDOĞAN, CİNER Holding İK Genel Müdür Yardımcısı Erkan Ataman, İAYOSB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez ve Eğitmen Kadir Arıcan konuk konuşmacı olarak katıldı.

İlk kez düzenlenmesine rağmen oldukça başarılı geçen zirvede konuşan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz ile Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, insan kaynaklarının firmalar için önemini belirtirken, İK yetkililerinin istihdama olan katkılarından söz etti. Betek Boya ve Kimya Sanayi Firması İnsan Kaynakları Egitim Sorumlusu Tuğba Erturan'ın sunuculunuğu üstlendiği zirveye katılan firma ve kuruluşların İnsan Kaynakları sorumluları ise Kocaeli’de kurulan İK Platformunun büyütmek, İK’cılar arasında iletişim ve dayanışmayı pekiştirmek için zirvenin ikincisini Ekim ayında yapılmasını kararlaştırdı. İkinci zirveye ilimizdeki tüm İK’cıların katılması bekleniyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli BizimŞehir Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız